Zoznam produktov značky Brodrene

Pánska kožená galantéria pre moderného muža

Nadčasová trieda a elegancia sú vlastnosti blízke každému džentlmenovi. Značka Brødrene bola vytvorená pre mužov, ktorí oceňujú kožené veci vo svojom šatníku a vedome si budujú svoj imidž. Brødrene je prémiová značka vyrobená z pravej kože a ekokože. Všetky výrobky Brødrene sa vyrábajú v poľských továrňach, preto majú individuálny, originálny a jedinečný charakter. Naša pánska kožená galantéria zahŕňa výrobky vhodné na formálny štýl, ako aj štýlové doplnky na každodenné použitie.

Vieme, že moderný džentlmen je človek, ktorý oceňuje klasický a štýlový dizajn, ako aj čisto praktické aspekty. Preto pánska kožená galantéria vytvorená v Brødrene dokonale odráža ducha modernosti a mužského charakteru. Nájdete tu módne peňaženky, peňaženky, vrecká a pánske tašky cez rameno, ako aj opasky na nohavice a iné pánske kožené výrobky v rôznych farbách.

V online katalógu pánskej koženej galantérie Brødrene nájdete stovky originálnych výrobkov, ktoré sa vyznačujú kvalitným materiálom, solídnym spracovaním a dizajnom prispôsobeným súčasným trendom v pánskej móde. Sortiment sa neustále vyvíja a obohacujú ho štylisti značky: prezrite si obchod TopBrands.sk, aby ste mali prehľad o svete pánskej koženej galantérie a našli tú najlepšiu inšpiráciu na darčeky - vitajte!

Aktívne filtre

Vytvorenie nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa radšej Alebo Reset password